Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

MODERNLIGHTS Piotr Prytulak to bezpośredni importer produktów oświetleniowych i produktów z branży energetyki odnawialnej. Naszą misją jest dbałość o środowisko naturalne, ograniczanie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Chcemy, aby nasze dzieci mogły żyć w bardziej przyjaznych, ekologicznych warunkach. Dlatego tez proponujemy Państwu rozwiązania ograniczające zużycie energii elektrycznej, a także takie, które pozwalają na samowystarczalność energetyczną Państwa domu, łodzi, czy kampera. Naszym marzeniem jest, aby Polska stała się liderem w dziedzinie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, z Państwa pomocą możemy osiągnąć ten cel! Zapraszamy do współpracy!

 

Dostępny pod adresem www.modernlights.pl sklep internetowy ModernLights.pl prowadzony jest przez Piotra Prytulak prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą MODERNLIGHTS Piotr Prytulak, zarejestrowanego  w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki.

MODERNLIGHTS Piotr Prytulak wpisany jest również do rejestru przedsiębiorców zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, prowadzonego przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska pod nr E0017713W


Dane adresowe:

Szpitalna 10, 07-410 Ostrołęka
NIP: PL7581807468


Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres sklep@modernlights.pl lub pod numerem telefonu: 506725625 (opłata wg. cennika właściwego operatora).

 

Nasz bank: Bank Millenium S.A.

nr rachunku / BIC: PL68 1160 2202 0000 0002 3727 1086

SWIFT: BIGBPLPW

 

Jesteśmy również na Allegro. Nasze aukcje znajdziecie Państwo pod nazwą użytkownika: modernlights-pl 

pixelpixelpixelpixel